Ercan Çoban Bioenerji Sertifikası

Bioenerji terapisi uygulayıcısı olarak çalışmalarıma 2015 yılında başladım. Aslen eğitimciyim. Geçen zaman içerisinde yaptığım araştırmalar ve karşılaştığım süreçler sonunda Bioenerji gibi bir mucize ile karşılaştım. Araştırdıkça beni içinde çeken bu konuyu daha fazla öğrenmek için internetten uzaktan eğitimlere katıldım. Sonra bu konuda uzman olan kişileri araştırıp onlardan gerekli eğitim ve sertifikaları almak istedim.

Bu süreçte, Türkiye’de ve çevre ülkelerde Bioenerji konusunda hatırı sayılır bir saygınlığa sahip olan ve kendi aldığı eğitimleri derleyerek “Alfa Bioenerji” diye yeni bir uygulama modeli geliştiren değerli hocam sayın Kenan Boyraz beyle tanıştım. Kendisinden gerekli ve çok değerli eğitimleri aldım. Eğitim programının sonunda eskilerin “El Almak” dedikleri ama teknik olarak “Uyumlama” denen onaylamayı ve ilgili uygulayıcı sertifikamı aldım.

Halen Bilecik merkezli olmak üzere yakın çevredeki konumlarda Bioenerji terapi seansları uyguluyorum. Seanslar çoğunlukla birebir canlı ve aynı mekanda gerçekleşirken, konuyu bilen ve bunu kabul edip uygulamak isteyen danışanlara uzaktan seanslar şeklinde de uygulamaktayım. Uzaktan seanslarda başarı için danışanların Bioenerji konusunda araştırma yapmış olması ya da bu konuda ön yargısız olarak yaklaşması gerekmektedir. Aksi takdirde başarının önüne geçilmiş olur.

Armut.com Profilim e aşağıdaki Linkten ulaşabilirsiniz.

Ercan Çoban Bilecik  Bioenerji Uzmanı – Armut.Com

BİOENERJİST

ERCAN ÇOBAN

Mobil / Whatsapp : 0 532 548 62 96
Email : ercancoban@gmail.com
Skype: ercan.coban